Pandemia nie odpuszcza. Coraz bardziej brakuje nam normalności życia codziennego. Wymyślamy sobie nowe zajęcia w domu, ale też przydałoby się odreagować i odpocząć.

Na pewno takim miejscem może być salon kina domowego, gdzie oderwiemy się od problemów i zanurzymy w nowych, hollywoodzkich hitach lub poczujemy atmosferę piłkarskiego stadionu. Kino domowe to bardzo szczególne doświadczenie, zarówno dla „dużych” jak i „małych”.

Wyobraź sobie, że wchodzisz do swojego salonu i możesz odwiedzić Jack-a Sparrowa na Karaibach, w dowolnym momencie, za jednym naciśnięciem przycisku lub trafiasz prosto na stadion piłkarski, bez stania w kolejce.
„Sercem” obrazu kina domowego jest projektor. Ten sprzęt znacznie różni się od typowych projektorów biurowych.
Nowoczesne projektory kina domowego oferują niezwykle ostry obraz, szczegółowość przy rozdzielczości 4K i są dziecinnie proste w użyciu dla „młodszych” i „starszych”. Projektor połączony z ekranem i odpowiednim nagłośnieniem gwarantuje niezapomniane wrażenia.
Sam decydujesz kiedy i w jakim towarzystwie chcesz spędzić ten przyjemny czas.

Jak to zrobić?

W urządzeniu/przekształceniu naszego domu pod kino domowe pomoże nam ostrowska firma Paxer, wykonująca tego typu realizacje. Specjaliści dobiorą i zainstalują sprzęt z uwzględnieniem naszych możliwości i oczekiwań. Firma ustawi wszystkie parametry i dokona kalibracji urządzeń, a nam nie pozostanie nie innego tylko cieszyć się domową rozrywką.

Paxer zaprasza do swojej siedziby (ul. Matejki 17, prośba o umawianie spotkania), gdzie w urządzonym, pokazowym salonie można zobaczyć, posłuchać i przekonać się co daje i jak działa profesjonalne kino domowe.

Paxer posiada autoryzacje producentów sprzętu do kina domowego, takich potentatów jak Sony czy Epson.

Więcej informacji na www.kino-domowe4k.pl , oraz na www.paxer.eu