Ten problem Cię nie dotyczy? Całe szczęście, bo zatrzaśnięte kluczyki na tylnym siedzeniu czy w bagażniku samochodu, mogą całkiem skutecznie sparaliżować nawet cały dzień. Co zrobić, jeśli taki pech jednak i Ciebie dopadnie?

Taki spokojny dzień właśnie Ci minął. Musisz tylko odebrać córkę lub syna ze szkoły tańca i możesz oddać się własnym przyjemnościom. Po drodze tylko małe zakupy i koniec. Na parkingu spotykasz dawną koleżankę, chwila rozmowy i nie zauważasz, kiedy klucze z samochodu lądują w jednej z toreb z zakupami.

Gdzie dzwonić po pomoc?

Teoretycznie starszego typu modele samochodów można otworzyć i bez fachowej pomocy. Przecież całkiem przypadkiem pewnie w torbie zawsze nosisz cienki drucik. Teraz tylko przypomnisz sobie jeden z odcinków MacGyvera, by szybko i sprawnie od zewnątrz, poruszyć bolcem zamka centralnego wewnątrz i pod szkołą tańca jesteś na czas.

Najczęściej jednak nie masz drucika. Zapewne masz jednak telefon i bardzo dobrze. Zamiast majstrować przy szybie, wezwij ślusarza z Poznania. Przekonasz się, że sztuczki MacGyvera nie są konieczne, jeśli możesz skorzystać z doświadczenia prawdziwych fachowców.

Co z nowszymi modelami samochodów?

Twój samochód jest niezwykle komfortowy dzięki nowoczesnej technologii i naszpikowanej elektronice. Nie skrobiesz szyb zimą, z panelu kierownicy obsługujesz telefon, a Twój samochód zostawisz nawet na niestrzeżonym parkingu, w końcu ma tyle zabezpieczeń.  Co jeśli w tym super nowoczesnym samochodzie zatrzasnąłeś kluczyki? Zanim złapiesz za kamień, by wybić szybę, przeanalizuj:

  • - ile zapłacisz za jej wymianę,
  • - w jakim stanie będzie Twoja tapicerka, jeśli kawałek szkła ją uszkodzi
  • - i co jeśli akurat jest zima, a wymiana szyby możliwa będzie dopiero za kilka dni?

Nie ufaj sąsiadowi – złotej rączce, który właśnie przekonuje Cię, że zna się na tych mechanizmach. Uszkodzony zamek albo drzwi to znacznie wyższy koszt niż serwis, jaki zapewni Ci pogotowie zamkowe w Poznaniu.

Jak działa ślusarz z pogotowia zamkowego?

Trochę jak włamywacz, ale legalnie, ponieważ ślusarz w Poznaniu działa na zasadzie pozyskanych licencji i profesjonalnych narzędzi, które otworzą każdy zamek. Awaryjne otwieranie samochodów w Poznaniu pozostaw więc specjalistom, którzy:

  • - otworzą Twój samochód bez zbędnych szkód, jak np. wybita szyba, zniszczona tapicerka czy uszczelka w drzwiach,
  • - zapewnią Ci dostęp do pojazdu nawet w godzinach nocnych. Pogotowie zamkowe w Poznaniu działa bowiem całodobowo,
  • - zaradzą również na innego typu awarie, np. złamany w stacyjce kluczyk.